• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

W poprzednim newsie związanym konkretnie z filmem Zacka Snydera pisałem o weekendowych zyskach tegoż na krajowym podwórku. Teraz pora na zweryfikowanie ich zmagań łącznie na świecie, porównując przy okazji ich osiągnięcia z bezpośrednim rywalem, czyli przebojowy Thor: Ragnarok

Rezultaty tego porównania są absolutnie jednoznaczne. Liga Sprawiedliwości dobiła do 281 milionów dolarów, co jak na taką produkcję i 300 milionów kasy włożonej w samą produkcję rozczarowuje. W ramach dodatkowego porównania, Avengers z 2012 roku zarobiła 207 milionów dolarów tylko i wyłącznie na własnym podwórku. Thor: Ragnarok z kolei święci kolejne triumfy, zarobiwszy na świecie 738.1 milionów, czyli sporo powyżej oczekiwań.

fot. materiały prasowe

A zatem pomimo przewagi na papierze produkcji Warner Bros. w postaci o wiele bardziej rozpoznawalnych bohaterów DCEU ponownie musi uznać wyższość MCU - przynajmniej pod względem czysto komercyjnym. Spodziewaliście się tego typu rezultatów? Jesteście z nich zadowoleni?

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Szymon Góraj

Szymon Góraj

Redaktor

O mnie:

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.