• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

W tle najgorszego otwarcia ze wszystkich filmów DCEU pojawia się jeszcze inna istotna dla tego uniwersum kwestia. Zgodnie z podpisanym kontraktem, odtwórca roli pierwszego z superherosów ma do zagrania jeszcze jeden film, w którym się w niego wcieli. Nie wiadomo, czy będzie to druga część Ligi Sprawiedliwości (po wspomnianych wstępnych wynikach w box office należy zadać sobie pytanie, czy on w ogóle powstanie), czy sequel Człowieka ze Stali (w tym przypadku nie ma jeszcze nawet zalążka scenariusza), czy gdzieś indziej - sprawa ma się jednak tak, że jeśli oczywiście nie dojdzie do przedłużenia kontraktu, Henry'ego Cavilla zobaczymy w czerwonej pelerynie jeszcze tylko jeden raz. 

Sam zainteresowany w rozmowie z LA Times potwierdził powyższe fakty, dodając, że sam ma nadzieję, iż jego ostatni film w DCEU będzie solowym - i to takim, który w pełni ukształtuje przemianę, jaką Superman przeszedł w powrocie w trakcie projekcji Ligi Sprawiedliwości (umówmy się, że na obecną chwilę "zmartwychwstanie" Kal-Ela nie jest żadnym spoilerem).

Istnieje niepowtarzalna szansa na opowiedzenie historii Supermana. Mamy okazję pokazać go w pełnej krasie i opowiedzieć skomplikowaną, skoncentrowaną na jego postaci historię, otrzymując towarzyszącą Supermanowi dawkę nadziei i radości. I po prostu film, po którym będziemy czuć się dobrze.

fot. materiały prasowe

Jesteście gotowi na taką właśnie wizję ostatniego spotkania z aktualnym wcieleniem Człowieka ze Stali? A może po ewidentnym powrocie na tradycyjne tory tego herosa macie chęć na to, by Warner Bros. sypnęło nieco grosza, dają Cavillowi dodatkowe szanse na budowanie tego protagonisty?

Źródło: screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Szymon Góraj

Szymon Góraj

Redaktor

O mnie:

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.