• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

 

Focus Features udostępniło teaser filmu Paula Thomasa Andersona zatytułowanego Nić widmo. Jednocześnie ogłoszono także specjalny pokaz poglądowy w kinach w Nowym Jorku oraz Los Angeles od 24 do 30 listopada bieżącego roku. W nadchodzącej produkcji ujrzymy po raz ostatni Daniela Day-Lewisa (Lincoln, Gangi Nowego Jorku), który współpracuje z reżyserem od 2007 roku, czyli premiery Aż poleje się krew.

Zobacz również: Nić widmo - zobacz opis i zwiastun ostatniego filmu z Danielem Day-Lewisem

Opis: W powojennym Londynie lat 50., słynny krawiec Reynolds Woodcock (Daniel Day-Lewis) oraz jego siostra (Lesley Manville) znajdują się w centrum brytyjskiej mody, ubierając członków rodziny królewskiej, gwiazdy filmowe, spadkobierczynie czy damy wedle stylu Domu Woodcocków. Kobiety przychodzą i odchodzą w życiu Woodcocka, dostarczając mu inspiracji oraz towarzystwa, do czasu spotkania przez niego młodej kobiety o imieniu Alma (Vicky Krieps), która staje się jego muzą i kochanką. Dotychczas zaplanowane, a także w pełni kontrolowane życie krawca, zostaje wkrótce zakłócone przez miłość.

W obsadzie Phantom Thread pojawią się m.in. Camilla Rutherford, Vicky Krieps i Jane Perry. Światowa premiera filmu odbędzie się 25 grudnia 2017 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe Focus Features

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.