Nić widmo z nowym teaserem! Oto, jak wyglądać będzie ostatni film Daniela Day-Lewisa!

Focus Features udostępniło teaser filmu Paula Thomasa Andersona zatytułowanego Nić widmo. Jednocześnie ogłoszono także specjalny pokaz poglądowy w kinach w Nowym Jorku oraz Los Angeles od 24 do 30 listopada bieżącego roku. W nadchodzącej produkcji ujrzymy po raz ostatni Daniela Day-Lewisa (Lincoln, Gangi Nowego Jorku), który współpracuje z reżyserem od 2007 roku, czyli premiery Aż poleje się krew.

https://www.youtube.com/watch?v=Evu5NMPrXf4

Zobacz również: Nić widmo – zobacz opis i zwiastun ostatniego filmu z Danielem Day-Lewisem

Opis: W powojennym Londynie lat 50., słynny krawiec Reynolds Woodcock (Daniel Day-Lewis) oraz jego siostra (Lesley Manville) znajdują się w centrum brytyjskiej mody, ubierając członków rodziny królewskiej, gwiazdy filmowe, spadkobierczynie czy damy wedle stylu Domu Woodcocków. Kobiety przychodzą i odchodzą w życiu Woodcocka, dostarczając mu inspiracji oraz towarzystwa, do czasu spotkania przez niego młodej kobiety o imieniu Alma (Vicky Krieps), która staje się jego muzą i kochanką. Dotychczas zaplanowane, a także w pełni kontrolowane życie krawca, zostaje wkrótce zakłócone przez miłość.

W obsadzie Phantom Thread pojawią się m.in. Camilla Rutherford, Vicky Krieps i Jane Perry. Światowa premiera filmu odbędzie się 25 grudnia 2017 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe Focus Features

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?