• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

 

W przeciągu ostatnich tygodni trafiło nam się mnóstwo interesujących spotów promujących zbliżającą się premierę Ostatniego Jedi. Jedną z najmocniejszych scen, które tam zaprezentowano, był moment, gdy Luke Skywalker po tych wszystkich latach spędzonych w samotności powrócił do kokpitu Sokoła Millenium. 

Chwila ta, jak się okazuje, była niezwykle ważna nie tylko dla postaci, ale i jej odtwórcy. W rozmowie z Entertainment Weekly Mark Hamill wspominał, jak przybył z żoną i trójką dzieci do Pinewood Studios, gdzie ujrzeli legendarny statek.

Przypomina mi to nieco wizytę w starym mieszkaniu, w którym żyłem w dzieciństwie... Po prostu rozkleiłem się i powiedziałem, że muszę być sam.

fot. Entertainment Weekly

Zobacz również: Nowy zwiastun Ostatniego Jedi ukazuje postać graną przez Benicia Del Toro!

To była jedna z pierwszych scen, jakie nakręcono w Pinewood Studios. Reżyser Rian Johnson przyznał również, że jedna z najbardziej zapamiętanych. Niezależnie od tego, jak ocenimy ósmą część Gwiezdnych Wojen, z pewnością i niejednego z nas w trakcie seansu "kupi" moment, kiedy po tylu latach Luke Skywalker powróci na stare śmieci, już bez starego kompana w osobie Hana Solo. 

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wpowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Szymon Góraj

Szymon Góraj

Redaktor

O mnie:

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas

Multikino rodzina 1200x200

 


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.