• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Gdy w pierwszych dniach emisji Liga Sprawiedliwości ponosi klęskę za klęską na niemal każdym polu, nie może dziwić, że wielu patrzy z pewną dozą nostalgii na to, co mogłoby być w DCEU, a do czego nie doszło. Powody są różne, bo przedmiotem sporem jest nierzadko to, co konkretnie nie wyszło w tym uniwersum. Istnieją jednak elementy zgodnie wytykane przez niemal wszystkie strony jako beznadziejne. Do nich właśnie należy niesławny Lex Luthor, zagrany przez Jesse'a Eisenberga. 

Jeśli ktokolwiek obserwował doniesienia związane z poszukiwaniem aktora mającego grać Lexa w Batman v Superman, mogło mu zostać w głowie chociażby to, że z początku wielu spodziewało się, że Eisenberg wcieli się w Jimmy'ego Olsena, czyli młodego dziennikarza Daily Planet. Jakież było zdziwienie, gdy fani liczący na kogoś w rodzaju Bryana Cranstona czy Marka Stronga otrzymali aktora, który do dziś tak naprawdę, jeśli mamy być szczerzy, "wozi się" na renomie jego roli Zuckenberga z Social Network.

A kandydatów było sporo, i praktycznie każdy z nich przynajmniej teoretycznie bardziej pasował do roli. Idris Elba, Joaquin Phoenix, a także Denzel Washington - te osoby były wymieniane przez prasę w tym kontekście. Inna sprawa, że niedawno dziennikarze ze Screen Rant poruszyli tę kwestię podczas rozmowy z czarnoskórym aktorem. 

Nigdy o tym nie słyszałem. Dopiero od was się o tym dowiedziałem - zarzeka się Washington.

A co Wy myślicie? Uważacie, że nadawałby się lepiej od Eisenberga do tej roli?

Źródło: screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Szymon Góraj

Szymon Góraj

Redaktor

O mnie:

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.
  • Ten komentarz jest nie opublikowany
    ruda · 5 miesięcy temu
    nie sądzę też by Idris Elba miał dostać propozycję zagrania w DC, ponieważ powszechnie wiadomo, że aktorzy od Marvela nie mogą grać w DC...

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.