• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

No i mamy wreszcie pokaźną kontrę przy jak dotąd jednostronnych doniesieniach związanych z przykrymi oskarżeniami o molestowanie wśród czołowych aktorów Hollywood. Była małżonka Sylvestra Stallone'a osobiście zaprzeczyła, jakoby gwiazda kina akcji napastowała seksualnie nastolatkę. Przypominamy, że wedle Daily Mail Stallone miał przed laty zmusić młodą dziewczyną do "trójkąta" z nim i jego ochroniarzem (więcej szczegółów w linku pod zdjęciem).

W trakcie lata 1986 roku byliśmy nowożeńcami. W trakcie kręcenia Ponad szczytem byliśmy nierozłączni. A według tej historii ona miała być około 20:30 w hotelu Hilton.

fot. materiały prasowe

Zobacz również: Sylvester Stallone oskarżony o napaść seksualną!

Nielsen zaprzecza również temu, żeby ktokolwiek tego rodzaju został jej przedstawiony i nie wyobraża sobie tego, żeby Stallone i jego bliscy przeżywali coś takiego. Czyżby tym razem ktoś po prostu wykorzystał okazję do zrobienia medialnego szumu?

Źródło: screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Szymon Góraj

Szymon Góraj

Redaktor

O mnie:

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.
  • Ten komentarz jest nie opublikowany
    Dyzio · 5 miesięcy temu
    Co do tej całej afery o molestowanie, to przypuszczam, że większość tych aktorek sama za młodych lat wchodziła, pchała się do łóżka aktorom, reżyserom, producentom lub przynajmniej próbowała po to aby mogły zaistnieć w Hollywood. A teraz po latach, nowych propozycji filmowych brak, kasa się powoli kończy a za coś trzeba nadal wytwornie żyć, więc narobiły szumu jak to zostały kiedyś skrzywdzone... Brak klasy..

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.