• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Liga Sprawiedliwości zadebiutowała w kinach wielu państw w miniony piątek. Fakt, że produkcja nie zbiera zbyt pochlebnych recenzji i opinii fanów na pewno nie sprzyja światowej promocji filmu. Chińczycy postanowili więc narobić wokół tytułu trochę kontrowersji!

Jak donosi portal Comic Book jedna z największych sieci kin w Chinach - Wanda Cinema użyła w swojej aplikacji do zakupywania biletów fanowskiego plakatu, który przedstawia bohaterów Liga Sprawiedliwości mordujących postacie znane z serii Avengers i X-Men. Zobaczcie jak Liga triumfuje nad zwłokami: Thora, Deadpoola, Kapitana Ameryki, Iron Mana i zrozpaczonego Wolverine'a.

Strudio Warner Bros. oczywiście nie ma nic wspólnego z "krwawym marketingiem", a plakat powinien zniknąć z użycia lada chwila. 

Opis dystrybutora filmu: Zainspirowany ofiarnym czynem Supermana Bruce Wayne, który odzyskał wiarę w ludzkość, prosi swojego nowego sprzymierzeńca, Dianę Prince, o pomoc w pokonaniu jeszcze potężniejszego wroga. Nie tracąc czasu, Batman i Wonder Woman starają się znaleźć i przekonać do współpracy grupę metaludzi, która ma stanąć do walki z nowym zagrożeniem. Jednak mimo utworzenia jedynej w swoim rodzaju ligi superbohaterów, złożonej z Batmana, Wonder Woman, Aquamana, Cyborga i Flasha, może być już za późno na uratowanie planety przed atakiem katastroficznych rozmiarów. 

Obsada filmu Liga Sprawiedliwości: Ben Affleck - Batman, Henry Cavill - Superman, Amy Adams - Lois Lane, Gal Gadot - Wonder Woman, Jason Momoa - Aquaman, Ezra Miller - The Flash, Ray Fisher - Cyborg, Willem Dafoe - Nuidis Vulko, Jesse Eisenberg - Lex Luthor, Jeremy Irons - Alfred Pennyworth, Diane Lane - Martha Kent, Connie Nielsen - Queen Hippolyta, J.K. Simmons - Komisarz Gordon, Ciarán Hinds - Steppenwolf, Amber Heard - Mera i Kiersey Clemons - Iris West.  

Polska premiera Ligi Sprawiedliwości nastąpi w piątek, jednakże my będziemy mieli okazję przyjrzeć się nowemu filmowi DCEU już jutro. Jutro również na łamach Movies Room pojawi się recenzja.

Źródło: Screenrant.com / ilustracja wprowadzenia: JMattisson

 

Wiesz, co z tym zrobić


Tomasz Rewers

Tomasz Rewers

Redaktor naczelny

O mnie:

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury. Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.