• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

 

W sieci pojawił się oficjalny zwiastun komedii Atak Paniki. Film w reżyserii Pawła Maślony był jednym z najlepiej ocenianych filmów tegorocznego Festiwalu Filmowego w Gdyni. Na obecny moment w serwisie Mediakrytyk Atak Paniki  zebrał 90% pozytywnych recenzji krytyków filmowych oraz uzyskał wysoką średnią, która wynosi: 7,7/10.

Opis: Wielowątkowa historia pozornie niezwiązanych ze sobą osób, które w pewnym momencie doświadczają... ataku paniki. Opowieść o tym jak z pozoru nieistotne w życiu zdarzenia mogą doprowadzić do ogromnych konsekwencji, metaforycznych końców świata.

Zobacz również: Wikingowie - premiera 5. sezonu za darmo w polskich kinach

Scenariusz przygotowali reżyser Paweł Maślona oraz aktorzy Bartłomiej Kotschedoff i Aleksandra Pisula. W filmowe postaci wcielili się: Artur Żmijewski, Dorota Segda, Magdalena Popławska (nagrodzona w Gdyni za najlepszą rolę pierwszoplanową), Grzegorz Damięcki, Bartłomiej Kotschedoff, Aleksandra Pisula, Małgorzata Hajewska-Krzysztofik, Nicolas Bro, Julia Wyszyńska, Adam Nawojczyk, Roman Gancarczyk, Anna Romantowska.

Atak Paniki trafi do kin 19 stycznia 2018 roku.

Źródło: youtube / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Konrad Stawiński

Konrad Stawiński

Dziennikarz

O mnie:

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: [email protected]


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.