• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Reperkusji związanych z kiepskimi wynikami finansowymi nowego rozdziału w DCEU ciąg dalszy. Gwoli przypomnienia, w swój pierwszy weekend Liga Sprawiedliwości zarobiła "zaledwie" 96 milionów dolarów. Według obliczeń magazynu Forbes, Warner Bros. wydało jakieś 300 milionów dolarów na produkcję i kolejne 150 milionów na marketing.

Aby film Snydera przyniósł spodziewane profity, musiałby zarobić co najmniej w okolicach 700-750 milionów dolarów. Teraz, gdy projekcje widowiska mają się ku końcowi, suma zysków dochodzi do 635 milionów dolarów. Jest więc ogromna szansa na to, że film przyniesie studiu straty w granicach od 50 do 100 milionów dolarów.

fot. materiały prasowe

Oczywiście karta może się jeszcze odwrócić i ostatecznie wszystko potoczy się znacznie lepiej, jednak biorąc pod uwagę chimeryczność Warner Bros. przy nawet minimalnych nieudanych ruchach, i tak pewnie czekają na spore zmiany w podejściu do tego uniwersum. Znowu, chciałoby się dodać.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Szymon Góraj

Szymon Góraj

Redaktor

O mnie:

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.