• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

 

Wielu z nas czeka na powrót legendarnego Halloween - franczyzy, do której zalicza się wiele filmów, począwszy od oryginału Johna Carpentera z 1978 roku. Jamie Lee Curtis ponownie ma wcielić się w rolę głównej bohaterki Laurie Strode ratującej życie przed zakłusami demonicznego Michaela Myersa. Plany dotyczące kontynuacji zakładały premierę filmu na październik 2018 - dokładnie 40 lat po powstaniu części pierwszej. Teraz okazało się, że data rozpoczęcia zdjęć musi zostać przesunięta do stycznia 2018, co opóźni cały proces, a możliwe, że wpłynie także na datę premiery filmu. 

halloween 820x490Fot. Universal Pictures

Powodem opóźnienia są prace nad castingiem. Dotyczą one raczej postaci drugoplanowych, zapełniających tło historii, przedstawicieli wszytskich ras i w każdym wieku. Mieszkańcy Charleston w Karolinie Południowej, gdzie powstawać mają zdjęcia do najnowszej części Halloween, mogą zgłaszać się na ochotników do roli tzw. extras

Zobacz także: Nie zobaczymy Lando Calrissiana w Ostatnim Jedi

Opóźnienie w rozpoczęciu zdjęć i tym samym spowolnienie procesu powstawania filmu nie musi być dla produkcji złe. Lepsze i dokładniejsze przygotowanie z pewnością wpłyną pozytywnie na najnowsze Halloween, a twórcy potwierdzają, że zrobią wszystko, aby film był gotowy na październik przyszłego roku. Wszak taki film powinien mieć premierę w Halloween. I to właśnie nie kiedy indziej jak w 2018 roku.

Źródło screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: Universal Pictures

 

Wiesz, co z tym zrobić


Kasia Gołębiewska

Kasia Gołębiewska

Stały współpracownik

O mnie:

Fanka różnorodnej twórczości filmowej - od Lyncha, poprzez Dolana aż po Tarantino. Uwielbia festiwale filmowe, w szczególności Camerimage, który od kilku lat gości w jej rodzinnym mieście.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.