• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

 

Uwaga: tekst dotyczyć będzie wydarzeń z późniejszej fazy filmu Liga Sprawiedliwości.

Czegokolwiek by się nie powiedziało o braku konsekwencji czy poziomie Ligi Sprawiedliwości, jednym z jej jaśniejszych punktów był powrót Kal-Ela w glorii chwały. Sam Henry Cavill jest bardzo pozytywnie nastawiony na potencjalną operację przywracania tradycyjnego wizerunku swojej postaci. W trakcie jednego z wywiadów promujących najnowszy film DCEU aktor podzielił się swoimi uwagami:

Ten film podkreśla zalety Supermana znanego nam z kart komiksów. To coś, co zawsze chciałem zawrzeć w tej postaci. Jej zmartwychwstanie jest świetną okazją do wprowadzenia tych słów w czyn.

fot. materiały prasowe

Niektórzy złośliwie przypomnieliby, że aktorzy każdego dotychczasowego filmu DCEU - na czele z Batman v Superman i Legionu samobójców - bronią się argumentami podkreślającymi łączność z komiksowym światem (z nierozłączną słynną już formułką "to film dla fanów"), jednak tym razem uderzenie to byłoby niecelne. Zarówno kampania marketingowa ukrywająca sposób, w jaki Superman powróci do świata żywych, jak i samo wejście smoka w finałowym akcie wykonane były po mistrzowsku, ratując to, co się w tym filmie dało uratować.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Szymon Góraj

Szymon Góraj

Redaktor

O mnie:

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.