• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

 

Snoke to owiana największą tajemnicą postać z całego nowego kanonu Gwiezdnych Wojen. Od dwóch lat wodzi za nos dziennikarzy i widzów, a teorie spiskowe na jego temat nie milkną. "Był" już m.in. Anakinem Skywalkerem, Mace'em Windu, a nawet... Jocastą Nu. Odtwórca tej roli, niezastąpiony Andy Serkis, postanowił wreszcie w wywiadzie powiedzieć cokolwiek konkretnego o przywódcy Najwyższego Porządku:

Ciemna Strona Mocy jest niezwykle silna w Snoke'u. Czyni go niezwykle potężnym. Ale jednocześnie jest też bardzo mocno pokiereszony fizycznie. Jego wrogość jest z tym w sposób bezpośrednio związana. Jego nienawiść wobec Ruchu Oporu to coś osobistego. Nie może też znieść słabości swojego ucznia, Kylo Rena. Chłopak wywołuje w nim gniew i skłania do częstszych manipulacji, tak jak to ma miejsce w przypadku nastawiania go przeciwko Huxowi, i odwrotnie.

fot. materiały prasowe

Zobacz również: Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi zdradzą tożsamość Snoke'a?

Rian Johnson wielokrotnie podkreślał też, że Snoke nie będzie klonem Palpatine'a. Kto wie, może to zatem będzie bardziej kompleksowa postać niż wielu z nas mogłoby sobie wyobrażać?

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Szymon Góraj

Szymon Góraj

Redaktor

O mnie:

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.