• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Whedon nie ma jednak łatwego życia. Rozstał się z Marvelem w okolicznościach dalekich od przyjacielskiego pożegnania, a gdy przeszedł do konkurencji, przejmując od Zacka Snydera niezwykle ważny pod względem strategicznym dla DCEU projekt Ligi Sprawiedliwości, po nieudanych póki co wojażach w salach kinowych to on otrzymuje bodaj największe bęcki. Jakby tego było mało, przychodzą jeszcze doniesienia o tym, że może być odsunięty od prac nad solowym filmem poświęconym córce komisarza Gordona.

Póki co wieści te należy umieścić w kategorii plotek, jako że źródła są w najlepszym razie niepewne, a powód dziwaczny, ale mówi się, że powodem głównym tego zwrotu akcji są sprawy osobiste reżysera. Nie tak dawno bowiem była żona Whedona publicznie oskarżyła go o liczne romanse.

fot. materiały prasowe

A Wy jak sądzicie? Te plotki są prawdą, czy może po prostu Warner Bros. szuka sobie winnego finansowej klapy?

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Szymon Góraj

Szymon Góraj

Redaktor

O mnie:

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.