• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

No i proszę, Marvel zbroi się w obsadę kolejnych filmów! Wedle doniesień Variety, rozmowy ze studiem prowadzi Jude Law! Być może Martin Freeman nie będzie jedynym aktorem znanym z roli Watsona w suberbohaterskim uniwersum! 

Aktor prowadzi rozmowy ze studiem, a w grę wchodzi podobno rola "pewnego rodzaju mentora dla Danvers, która stara się poznać nowe moce". Wielce prawdopodobne, że chodzi o Mar-Vella, który ma podobno pojawić się w filmie

fot. materiały prasowe

Do tego wszystko dochodzi potwierdzenie Bena Mendelsohna jako głównego przeciwnika tytułowej superbohaterki. No i mamy podwaliny pod niezłe widowisko! 

Premiera Captain Marvel zapowiedziana jest na 8 marca 2019 roku.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Szymon Góraj

Szymon Góraj

Redaktor

O mnie:

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Ludzie w konwersacji:
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.
  • Ten komentarz jest nie opublikowany
    Adriano · 4 miesięcy temu
    Idąc tym tokiem myślenia średnio mnie to dziwi skoro mamy w uniwersum już dwóch Sherlock'ów. Jeśli Marvel rozciągnie swoje uniwersum, o kolejne lub 4 fazy to w pewnym momencie zabraknie tych bardziej znanych aktorów i zaczną stawiać na "świeżaków" i oby to nastąpiło jak najszybciej, bo choć filmy tej wytwórni w większości trzymają poziom to (powiedzmy to sobie wprost) oglądanie wciąż tych samych twarzy zaczyna się nudzić.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.