• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Jako że premierę filmu zaplanowano na 11 listopada 2018 roku, powolutku możemy się spodziewać coraz częstszych wieści odkrywających kolejne karty związane z tą produkcją. Jeszcze nie wiadomo, kiedy obejrzymy chociażby pierwszy teaser, lecz już teraz możemy przeczytać o pewnych spekulacjach co do prawdopodobnie najważniejszego wątku. Uwaga! Poniższa treść newsa zawiera istotne informacje związane z fabułą filmu X-Men: Dark Phoenix.


That Hashtag Show oznajmiło, że możemy spodziewać się zgonu ważnej postaci, gdy Jean Grey zupełnie straci kontrolę na rzecz Phoenix. Śmierć ponieść może Bestia, Mystique, Magneto, a nawet sam Profesor X. Zapewne może to być zależne, który z odtwórców tych ról nie przedłuży kontraktu.

Moc wymykająca się spod kontroli Jean wykończy któregoś z powyższych bohaterów, co bezsprzecznie doprowadzi do jego śmierci.

fot. materiały prasowe

A więc nieśmiało zanosi się na to, że będziemy mieli bardzo ważną dla przyszłości tego uniwersum scenę śmierci. Kogo typujecie?

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Szymon Góraj

Szymon Góraj

Redaktor

O mnie:

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.