• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

 Uwaga: w newsie znajduje się kilka spoilerowych uwag związanych z filmami Thor: Ragnarok oraz Doktor Strange.

Tak samo jak na każdym kroku fani Gwiezdnych Wojen szukają wskazówek mających podpowiedzieć tożsamość Snoke'a, gdzie indziej wielu tylko czeka na coś, co przybliży ich do gorących nowinek związanych z seansem Avengers: Infinity War

Mark Ruffalo, człowiek odpowiadający za rolę Bruce'a Bannera i - od niedawna - zupełnie nowe wcielenie Hulka w niedawnej rozmowie powiedział, że dwójka aktorów, którzy podczas pracy na planie wywarli na nim największe wrażenie, to Tilda Swinton oraz Cate Blanchett.

Z tą drugą gwiazdą, czyli odtwórczynią roli Heli, miał styczność już na planie trzeciego Thora, inna sprawa, że ich postacie raczej się omijały (w finale Hulk wolał uprawiać zapasy z gigantycznym wilkiem Fenrirem aniżeli mocować się z boginią śmierci). Tilda Swinton grała z kolei Starożytną w filmie Doktor Strange.

fot. materiały prasowe

Obie te postaci zginęły w powyższych filmach, aczkolwiek Infinity War będzie pełne mrocznej i niezwykle potężnej magii. Może więc zobaczymy obie te persony ponownie na ekranie? Chcielibyście tego?

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Szymon Góraj

Szymon Góraj

Redaktor

O mnie:

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.