• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

W wywiadzie udzielonym portalowi Collider na temat sequela Valeriana i Miasta Tysiąca Planet, reżyser produkcji Luc Besson po tym, jak zdecydowanie zaprzeczył szansom powstania filmu animowanego w tym uniwersum, wypowiedział się na temat kontynuacji filmu koncentrującej się na mniejszej historii i budżecie:

Koszt zależy od opowieści. W przypadku drugiej części budżet będzie mniejszy. Trzecia jest z kolei niemal podobna do pierwszej. Wszystko zależy jednak od historii. Koszt nie rośnie, bo tego akurat się chce. Uzależnione jest to, od tego co chce się opowiedzieć. Ale druga część jest mniej kosztowna, a historia okazuje się odmienna. Są tam pewne elementy, które wykorzystamy mając na względzie ich obecność w pierwszej odsłonie. Teraz jednak mamy na ich temat wystarczającą wiedzę.

Valerian i Miasto Tysiąca Planet jest jednym z najdroższych produkcji francuskich, który wyniósł ponad 197 mln euro i pomimo ogromu włożonej pracy nie odniosła zbyt dużego sukcesu kasowego.

Zobacz również: Luc Besson wciąż pragnie nakręcić sequel Valeriana!

Opis dystrybutora: Valerian (Dane DeHaan) i Laurelina (Cara Delevingne) to kosmiczni agenci, odpowiedzialni za utrzymanie porządku na terytoriach zamieszkałych przez ludzi. Podczas misji w Mieście Tysiąca Planet – kulturowym i politycznym centrum galaktyki – przyjdzie im zmierzyć się ze złowrogą siłą, która zagraża bezpieczeństwu całego wszechświata.

Obsada widowiska: Dane DeHaan - Valerian, Cara Delevingne - Laureline, Clive Owen - Arün Filitt, Ethan Hawke - Alfons Jolly, Rihanna, John Goodman, Rutger Hauer i Herbie Hancock.

Premiera filmu w polskich kinach miała miejsce 4 sierpnia!

Źródło: Screent Rant / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe EuropaCorp

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.