• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Slade Wilson a.k.a. Deathstroke, prawdopodobnie najgroźniejszy zabójca w komiksowym uniwersum DC, miał początkowo nawet stanąć przeciwko Batmanowi i spółce w Lidze Sprawiedliwości. Koniec końców jednak, jak wiemy, ich przeciwnikiem numer jeden był katastrofalny Steppenwolf, a widzowie, którzy wyszli przed finiszem napisów końcowych, nawet nie wiedzieli, że superzłoczyńca zaliczył małe cameo. 

A było na co popatrzeć, bowiem Deathstroke pojawił się na jachcie Lexa Luthora zaraz po ucieczce tamtego z więzienia (istnieje możliwość, że sam Slade go uwolnił), dając mu propozycję nie do odrzucenia w postaci dołączenia do grupy będącej swoistą odpowiedzią na inicjatywę Brusa Wayne'a.

A oto wychwycone zdjęcie Deathstroke'a bez maski - czyli ucharakteryzowane oblicze Joego Manganiello w pełnej krasie:

fot. heroic.gateway

Żobacz również: Analizujemy sceny po napisach Ligi Sprawiedliwości oraz ich ewentualny wpływ na przyszłość DCEU

Wygląda więc na to, że Luthor będzie formował Injustice League (ewentualnie Legion of Doom) w oparciu o usługi tego najemnika. To może być naprawdę dobre posunięcie, zważywszy na to, że Deathstroke należy do najlepiej napisanych superzłoczyńców, który do tego wielokrotnie toczył boje z najpotężniejszymi herosami Ligi Sprawiedliwości, zachowując jednocześnie własny kodeks honorowy, dający mu większą niejednoznaczność. 

Źródło: screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Szymon Góraj

Szymon Góraj

Redaktor

O mnie:

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.