• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Wytwórnia 20th Century Fox opublikowała rozszerzony spot telewizyjny promujący najnowsze dzieło legendarnego dla mnie twórcy, a mowa tutaj o Stevenie Spielbergu i jego projekcie zatytułowanym Czwarta władza. Gwiazdami produkcji są dwukrotny laureat Nagrody Akademii Filmowej, Tom Hanks (Forrest Gump, Kapitan Phillips) i trzykrotna zwyciężczyni Oscara, Meryl Streep (Żelazna dama, Boska Florence). W obsadzie Czwartej władzy znajdują się również: Alison Brie, Carrie Coon, David Cross, Bruce Greenwood, Tracy Letts, Bob Odenkirk, Sarah Paulson, Jesse Plemons, Matthew Rhys, Michael Stuhlbarg, Bradley Whitford i Zach Woods. Zapraszamy do oglądania!

Zobacz również: Mała stopa - oto prawdziwa historia legendy o yeti!

Opis dystrybutora (kino): Dwoje wydawców dziennika The Washington Post - Katherine Graham (Meryl Streep) i Ben Bradlee (Tom Hanks), staje na czele bezprecedensowego starcia amerykańskiej prasy z najwyższymi władzami, walcząc o prawo do ujawnienia szokujących tajemnic, przez cztery dekady ukrywanych przez najwyższe władze USA.

Omawiany film jest piątym, wspólnym projektem Spielberga i Hanksa. Ich wcześniejsze przedsięwzięcia to: Szeregowiec Ryan, Złap mnie, jeśli potrafisz, Terminal i Most szpiegów. Z kolei Streep nie miała jeszcze okazji pojawić się w projekcie wielkiego wirtuoza współczesnej kinematografii, lecz udało jej się podłożyć głos za Blue Fairy w wydanym w 2001 roku obrazie pt. A.I. Sztuczna inteligencja.

Czwarta władza zadebiutuje w polskich kinach 26 stycznia 2018 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia - Niko Tavernise

 

Wiesz, co z tym zrobić


Bartosz Kęprowski

Bartosz Kęprowski

Redaktor

O mnie:

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.