„Osobliwy dom pani Peregrine” – zwiastun i plakat nowego filmu Tima Burtona!

Prezentujemy pierwszy zwiastun oraz plakat nowego filmu Tima Burtona „Osobliwy dom pani Peregrine”, który powstał na podstawie bestsellerowej powieści Ransoma Riggisa.

Opowieść koncentruje się na 16-letnim Jacobie, który podążając za wskazówkami trafia na tajemniczą wyspę, na której odnajduje ruiny domu pani Peregrine. Podczas zwiedzania opuszczonych sypialń oraz korytarzy dochodzi do wniosku, że byli rezydenci posiadłości nie tyle byli osobliwi co posiadali niezwykłe moce. Niektórzy z nich wciąż mogą żyć.

Trailer i plakat zobaczycie poniżej:

Osobliwy dom pani Peregrine - plakat

Zobacz również: „Osobliwy dom pani Peregrine” – pierwsze zdjęcia z nowego filmu Tima Burtona!

Jak zapowiada reżyser Tim Burton „Osobliwy dom pani Peregrine” to taka mroczna wersja Mery Poppins. W obsadzie produkcji znaleźli się: Eva Green, Asa Butterfield, Ella Purnell, Chris O’Dowd, Allison Janney, Terence Stamp, Kim Dickens, Rupert Everet oraz Judi Dench i Samuel L. Jackson.

Widowisko powstało dla 20th Century Fox ze światową premierą wyznaczoną na 30 września 2016 roku.

Źródło: comingsoon.net / Iustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?