• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

W ciemno można by szacować, że niejeden fan oczekujący na ten film przynajmniej przez moment zastanawiał się, czy choć na chwilę pojawią się strażnicy porządku we wszechświecie, czyli Zielone Latarnie. I nie ma się co dziwić, w końcu dziełka DCEU - czego by nie powiedzieć o wykonaniu - co pewien czas przemycają treści nawiązujące do kart komiksów - a w komiksach Hal Jordan (tak, ten którego grał Ryan Reynolds w nieszczęsnej ekranizacji z 2011) wchodził w skład założycieli Ligi. 

DCEU ustanowiło w tej roli Batmana, Wonder Woman, Aquaman, Cyborga i Flasha oraz - z lekkim spóźnieniem - oczywiście Supermana. Jednak jak się okazuje, w planach było krótkie pojawienie się Latarni. Nie jest to zresztą spacjalnie dziwna rzecz - przecież nawet Diana opowiadająca w trakcie filmu Brusowi antyczne starcie herosów Ziemi ze Steppenwolfem, spośród tych pierwszych dało się wyłowić członka tej elitarnej jednostki. Ich współistnienie w uniwersum już dawno przestało być przedmiotem plotek. 

Opierając się zatem na anonimowym źródle, wiemy, że oryginalna scena po napisach zawierała rzekomo wizytę złożoną Wayne'owi przez dwóch przedstawicieli Zielonych Latarni - Kilowoga i Tomar-Re. Scena została ostatecznie usunięta, a zamiast niej mogliśmy oglądać świt Injustice League.

fot. materiały prasowe

Zobacz również: Pierwsze spojrzenie na filmowego Deathstroke'a!

Uważacie, że zmiana to była dobra decyzja, czy jednak wolelibyście spotkanie Batmana z Latarniami? 

Źródło: screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: dccomics.com

 

Wiesz, co z tym zrobić


Szymon Góraj

Szymon Góraj

Redaktor

O mnie:

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.