• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

 

Uwaga: news zawiera potencjalne spoiler z Avengers 4.

W oczekiwaniu na nowe - szczególnie te hucznie zapowiadane i długo oczekiwane - zawsze pozostaje mieć na uwadze pewne drobne detale związane z różnymi elementami produkcji. Dzięki temu co jakiś czas można trafić na jedną czy drugą perełkę. Weźmy na ten przykład proces powstawania Avengers 4. Wedle postu z Auditions Free poszukuje się do tego filmu identyczną parę bliźniaków w wieku zaledwie 2 lat na dwa dni zdjęć. Istnieje podejrzenie, że może chodzić o dzieci Scarlet Witch i Visiona!

Niebezpodstawne zresztą, w końcu w komiksach mieli oni dość bogatą romantyczną relację. Dzieci dorobili się zaś nie w biologiczny sposób, a dzięki mocom Wandy, które są w stanie nawet kreować rzeczywistość. Dzieciaki po prostu powstały, w późniejszym okresie poświęcając swoje moce w Young Avengers. Biorąc pod uwagę to, że widziano na planie całujących się odtwórców ról (Vision był w ludzkiej postaci, więc nie wiadomo jeszcze czy to były realia, czy sen) i zapowiedzi rozwijania ich romansu na ekranie ze strony twórców, to wcale nie jest takie głupie.

fot. materiały prasowe

Zobacz również: Vision i Scarlet Witch najciekawszymi postaciami w Avengers: Infinity War

Uważacie, że ta dwójka dzieciaków faktycznie pojawi się w czwartej odsłonie Avengers

Źródło: screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Szymon Góraj

Szymon Góraj

Redaktor

O mnie:

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas

Multikino rodzina 1200x200

 


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.