• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Joe Manganiello udostępnił na swoim profilu na Instagramie zdjęcie ukazujące jego samego w roli Deathstroke'a. Materiał pochodzi ze scen po napisach Ligi sprawiedliwości. Już wcześniej informowalismy o możliwości powstania filmu o słynnym najemniku, do którego scenariusz miałby przygotować Gareth Evans jednocześnie przymierzany także do wyreżyserowania wspomnianej produkcji. Warto przypomnieć, że Deathstroke miał pojawić się wcześniej jako główny antagonista w filmie o Batmanie, lecz plany uległy zmianie wraz z przejęciem przez Matta Reevesa obowiązków reżysera.

Zobacz również: Pierwsze spojrzenie na filmowego Deathstroke'a!

Postać Deathstroke'a została stworzona przez Marva Wolfmana i George'a Péreza. Bardzo często walczy on z Mrocznym Rycerzem mając do dyspozycji umiejętności zabójcy, znakomity refleks oraz siłę. Pomimo tego, że w uniwersum DC jest on już starszym człowiekiem nadal pozostaje jedną z najbardziej groźnych postaci.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe Warner Bros.

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.