Linda mógł zagrać w nowym Pitbullu! Odmówił przez… Dodę!

Jak wiemy, Bogusław Linda słynie nie tylko ze świetnych kreacji, ale też z ciekawego opowiadania o kulisach produkcji, w których miał szczęście bądź nie, brać. Kiedyś dość dosadnie wypowiedział się na temat pierwotnego scenariusza Powidoków, który według niego prezentował poziom genitaliowy, niedawno opowiadał również, jak w polskim kinie kręcone są sceny erotyczne, a teraz podzielił się pewną rozmową z Władysławem Pasikowskim, reżyserem Psów oraz nowego Pitbulla. Podczas spotkania z fanami w Świebodzicach oprócz przyznania się do zostania aktorem z głupoty, zapytany o potencjalną rolę w Psach 3, Linda powiedział, że właśnie Pasikowski kontaktował się z nim, żeby zaoferować rolę w nowym Pitbullu. Po usłyszeniu, że główną rolę zagra w nim sama Doda, Pan Boguś bez wahania odmówił, na co zawiedziony Pasikowski podobno odpowiedział:

Oż ty ch*ju.

…co spotkało się z gromkimi oklaskami i śmiechem publiczności. Fragment ten znajdziecie w poniższym materiale o czasie 23:20. 

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1401&v=_JFJGX2D5AI

Czy zatem, Linda zamknął drogę potencjonalnemu crossoverowi Pitbulla oraz Psów? Tego nie wiemy, ale wiemy, że na pewno miło by było zobaczyć powrót Franza Maurera. Ale może jednak Psy 3 kiedyś powstaną i to bez Dody? Przynajmniej można mieć takie marzenie…

Źródło: youtube.com / Ilustracja wprowadzenia: Andrzej Bołdaniuk

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: d.dudek@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?