• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

W maju bieżącego roku w atmosferze skandalu z występu w sequelu Młodych wilków zrezygnowali aktorzy z oryginalnej obsady. Okazuje się, że w przyszłym roku wejdą na plan własnego filmu, w którym wcielą się w kultowych bohaterów.

Po wielu latach planowania trzecia odsłona Młodych wilków otrzymała zielone światło, a zdjęcia miały ruszyć w lato. Za sterami kontynuacji znalazł się Jarosław Żamojda, reżyser poprzednich dwóch części, a obok nowej młodej obsady pojawić mieli się odtwórcy ról Cichego (Jarosław Jakimowicz), Prymusa (Piotr Szwedes), Biedrony (Paweł Deląg) i Skorpiona (Zbigniew Suszyński). Aktorzy postanowili jednak zrezygnować z udziału w produkcji, gdy przedstawiono im nowy scenariusz, w którym ich role zostały zmarginalizowane, a postać "Cichego" decyzją producentów całkowicie usunięto. W następnych miesiącach przeczytać można było, że aktorzy z oryginalnej obsady postanowili ruszyć z własnym projektem zatytułowanym Wilki, a film Jarosława Żamojdy i producenta Bogusława Joba ostatecznie został wstrzymany na czas nieokreślony ze względu na spór o prawa do scenariusza.

Zobacz również: Popek potwierdza udział w hitowym serialu Polsatu. Sprawdźcie kogo zagra!

Dzisiaj pojawiły się nowe informacje dotyczące produkcji, którą organizują aktorzy z Młodych wilków. Piotr Szwedes wypowiedział się przed kamerą agencji informacyjnej Newseria Lifestyle i ogłosił, że powrócić ma cała oryginalna obsada, a za kilka miesięcy rozpoczną się zdjęcia do kontynuacji kultowego filmu.

Mogę zdradzić, że na wiosnę zaczynamy zdjęcia do trzeciej części „Młodych wilków” i 20 lat od premiery tego filmu znów na planie spotka się cały skład, fajny scenariusz, będzie wspaniała historia.

Młode wilki to polski film sensacyjny z 1995 roku, który był jednym z największych hitów kinowych w ostatniej dekadzie XX wieku oraz uznawany jest w Polsce za film kultowy. Przedstawia on historię grupki młodych ludzi ze Szczecina, którzy szukając łatwych i wielkich pieniędzy postanawiają organizować przemyt z Niemiec na własnę rękę. Na fali sukcesu w 1997 roku powstał również prequel Młode Wilki 1/2, lecz nie odniósł już tak spektakularnego sukcesu jak pierwszy film.

Źródło: Newseria Lifestyle / ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Młode wilki

 

Wiesz, co z tym zrobić


Konrad Stawiński

Konrad Stawiński

Dziennikarz

O mnie:

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: [email protected]


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.