• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Od jakiegoś czasu było głośno na temat Kiersey Clemons, którą oficjalnie obsadzono w roli Iris West, czyli wybranki Barry'ego Allena. Okazuje się, że były szanse na to, byśmy nawet nie wiedzieli o tym, iż aktorka znana m.in. z filmu Dope w ogóle miała nie zagrać. 

Clemons miała zostać usunięta komputerowo ze scen, które dotąd nakręciła. Powodem takiej a nie innej decyzji na pewno był fakt, iż reżyser wspomnianego Dope, Rick Famuyiwa, nie był już za sterami filmu o Flashu. Jednak doszło do przecieku jednej ze scen usuniętych uprzednio z Ligi Sprawiedliwości, gdzie Allen ratował West z opresji. 

Tak jak mówiłem wcześniej, mieliśmy usunąć Clemons z jej scen, zastępując ją cyfrowo stworzoną kobietą. Clemons została sprowadzona przez wzgląd na Famuyiwę - kiedy odszedł, WB mogło spokojnie ją wymienić. Teraz, gdy usunięta scena z jej udziałem wyciekła do Internetu, raczej się na tym poprzestanie ze strachu przed gniewem fanów.

fot. materiały prasowe

Zobacz również: The Flash - Ezra Miller o lekkim tonie Kiersey Clemons jako Iris!

Oczywiście w ostateczności Warner Bros. może i tak postawić na swoim - jak to mieli już zwyczaj robić - wyrzucając Clemons, jednak biorąc pod uwagę ostatnie porażki i wyczulenie studia na nastroje fanów, wydaje się to wątpliwe. 

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Szymon Góraj

Szymon Góraj

Redaktor

O mnie:

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.