• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Czy oglądając Ligę Sprawiedliwości, zwróciliście może uwagę na moment w opowiadanej przez Wonder Woman scenie antycznej walki z hordami Steppenwolfa, gdy wśród sił Amazonek, Atlantów i greckich bogów pojawił się również członek korpusu Zielonych Latarni? Użytkownik Reddita o nicku StrandingDeath twierdzi, że rozszyfrował, kto mógłby nim być.

Postać, która zresztą w rzeczonym starciu została przez Stepenwolfa zabita, miałaby się nazywać Yalan Gur. Heros znany jest z komiksu z 1991 roku i jego służba w tamtym regionie wszechświata faktycznie przypadała na jakieś 2 tysiące lat temu. StrandingDeath podrzucił także rzekomy dowód, że nie ma co do tego wątpliwości:

fot. StrandingDeath

Warner Bros. póki co zaprzecza, lecz nie ma co ukrywać, że taki obrót spraw byłby co najmniej interesujący. Zielona Latarnia ginąca w finalnej bitwie z potężnym agresorem i jego Parademonami to w końcu nie w kij dmuchał i miłoby było wiedzieć, że ma to jakąś konkretną historię.

Źródło: screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Szymon Góraj

Szymon Góraj

Redaktor

O mnie:

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.