• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Na wieści o kontynuacji Avatara czekamy już wiele lat, ale James Cameron zapewnia, że już bliżej do ukończenia produkcji, niż dalej. Dzieli się szczegółami z planu i datami premier kolejnych części oraz chwali się tym, z kim będzie współpracował. Niektórzy aktorzy znani są z części pierwszej, ale zaangażowane w produkcję są też nowe twarze. Wcześniej potwierdził, że gwiazda Titanica Kate Winslet będzie ponownie współpracować z reżyserem tego wielkopomnego dzieła na planie sequela Avatara. James Cameron zapewnia, że aktorka jest zachwycona powstającym filmem.

Jest bardzo entuzjastycznie nastawiona i bardzo jej się podoba wykreowany przez nas podwodny świat. Będzie grała jedną z postaci żyjących w morskim świecie, ludzi rafy koralowej. Obiecałem więc, że damy jej podstawowe lekcje nurkowania.

Dodatkowo reżyser stwierdził, że kolejne części Avatara... nie pojawiają się z opóźnieniem. Na pewno nie określiłby tak procesu artystycznego, podczas którego powstawał scenariusz i przygotowania do produkcji kolejnych części Avatara. Dodatkowo zapewnił, że dalsza kontynuacja (stworzenie części czwartej i piątej), zdeterminowane jest tym, jak zostanie przyjęty nadchodzący sequel.

Zobacz również: Podwodne zdjęcia powodem opóźnienia prac nad Avatarem 2

Avatar 2 ma trafić do kin 18 grudnia 2020 roku. Oprócz niego, planowane są jeszcze trzy kontynuacje, które prawdopodobnie zobaczymy 17 grudnia 2021, 20 grudnia 2024 i 19 grudnia 2025.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Avatar

 

Wiesz, co z tym zrobić


Kasia Gołębiewska

Kasia Gołębiewska

Stały współpracownik

O mnie:

Fanka różnorodnej twórczości filmowej - od Lyncha, poprzez Dolana aż po Tarantino. Uwielbia festiwale filmowe, w szczególności Camerimage, który od kilku lat gości w jej rodzinnym mieście.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.