• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Trudno nie zgodzić się z twierdzeniem, że postać Enchantress w Legionie Samobójców była jego najsłabszym punktem. David Ayer nie pali się do stworzenia kontynuacji filmu, szczególnie, że Legion nie zaskarbił sobie przychylności krytyków, ani oczekiwanych zysków w box offisie. Wątpliwe, żeby reżyser jeszcze kiedykolwiek współpracował z DC Comics (przynajmniej nie w najbliższej przyszłości). Ciągle jednak silne emocje wzbudza w nim postać Jokera, która jego zdaniem powinna być głównym czarnym charakterem filmu. Mimo, że od premiery Legionu Samobójców minął już ponad rok, Ayer komentuje na Twitterze sugestie fanów, że to własnie postać grana przez Jareda Leto powinna dostać rolę głównego villaina.

Zobacz również: Marvel zaplanował 20 filmów po Avengers 4!

 

Pomimo rozczarowującego przyjęcia filmu przez odbiorców powstaje sequel Legionu Samobójców. David Ayer z kolei pracował nad Gotham City Sirens z Margot Robbie w roli Harley Quinn, ale dawno nie było żadnych wieści o filmie, więc możliwe, że projekt nie dojdzie do skutku. 

Źródło: movieweb.com / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Kasia Gołębiewska

Kasia Gołębiewska

Stały współpracownik

O mnie:

Fanka różnorodnej twórczości filmowej - od Lyncha, poprzez Dolana aż po Tarantino. Uwielbia festiwale filmowe, w szczególności Camerimage, który od kilku lat gości w jej rodzinnym mieście.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Ludzie w konwersacji:
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.