• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

MCU stara się rozwijać arenę swoich działań możliwie jak najskrupulatniej. "Kosmiczna" jej część to przede wszystkim Strażnicy Galaktyki i ich perypetie, za pomocą których poznajemy najdalsze zakątki galaktyki. Ostatnio przysłużył się też temu Thor: Ragnarok Taiki Waititiego, dając nam planetę Sakaar, znajdującego się na dalszych rubieżach kosmosu. Jednak być może to dopiero wstęp do całej gamy możliwości...

Według dzisiejszych doniesień Vanity Fair CEO Disneya Bob Iger oraz głowa MCU Kevin Feige mieli podjąć współpracę z odpowiadającym za obie części Strażników Galaktyki Jamesem Gunnem w związku z tworzeniem kilku osobnych filmów poświęconych poszczególnym postaciom tej szalonej drużyny. Biorąc pod uwagę to, jak wielkim kamieniem milowym są te filmy dla uniwersum, taka decyzja absolutnie by nie dziwiła.

fot. materiały prasowe

Warto też dodać, że widzieliśmy już zaczątek kilku ważnych instytucji marvelowej galaktyki (np. Nova Corps w pierwszej części Strażników Galaktyki). Teraz wystarczyłoby to tylko poprowadzić dalej. Co Wy na to?

Źródło: heroichollywood.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Szymon Góraj

Szymon Góraj

Redaktor

O mnie:

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Ludzie w konwersacji:
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.