• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

 

Po latach od premiery Imperium kontratakuje, Mark Hamill postanowił opowiedzieć nieco na temat sceny, w której Luke Skywalker chcąc uciec z jaskini uciął Wampie łapę przy pomocy miecza świetlnego. Kręcąc to ujęcie z reżyserem Irvinem Kershnerem, aktor był przekonany, że jego postać pozostawi jedynie ślad przypalenia na ciele stworzenia i przestraszy je, co z pewnoscią uratowałoby Skywalkera. Tymczasem cała scena uległa zmianie bez wiedzy Hamilla, a bohater ostatecznie dopuścił się wyjątkowo brutalnego rozwiązania niegodnego przyszłego Jedi. 

Zobacz również: Porgi z Ostatniego Jedi na okładce magazynu Empire!

W filmie zatytułowanym Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi, kontynuowana jest historia Skywalkera, ponieważ bohaterowie Przebudzenia Mocy dołączają do wspomnianej legendy, w celu odbycia wspaniałej przygody, która odkryje przed nimi skrywane przez stulecia tajemnice związane z ich siłą i szokującymi faktami z przeszłości. W obsadzie galaktycznego widowiska znajdują się następujący aktorzy: Mark Hamill, Carrie Fisher, Adam Driver, Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac, Lupita Nyong’o, Andy Serkis, Domhnall Gleeson, Anthony Daniels, Gwendoline Christie, Kelly Marie Tran, Laura Dern i Benicio Del Toro.

Reżyserem i scenarzystą filmu pt. Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi jest by Rian Johnson. Jego produkcją zajęli się: Kathleen Kennedy, Ram Bergman, J.J. Abrams, Tom Karnowski i Jason McGatlin. Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi trafi na ekrany polskich kin już 14 grudnia.

Źródło: Screen Rant / Ilustracja wprowadzenia: Materialy prasowe Lucasfilm

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.