• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

I co nieco na temat kolejnej wielkiej niewiadomej Ostatniego Jedi. Daisy Ridley spotkała się z redakcją Good Mornig America, otrzymując dość prezycyjne pytanie: Czy Rey przejdzie na Ciemną Stronę Mocy?. Rzecz jasna, Rey nie dała jasne, oczywistej odpowiedzi.

Myślę, że w tym filmie linia pomiędzy złem a dobrem nie jest jasno wyznaczona. Rey stara się dowiedzieć nieco o sobie i o świecie, w którym żyje, a odpowiedzi okazują się nie być ani w pełni dobre, ani złe. Stara się na własną rękę dorosnąć i myślę, że dzięki temu zakończenie filmu - jakiekolwiek by nie było - jest bogatsze. To zawsze lepiej, gdy wynik nie zawsze jest taki, jak przewidziano...

I ponownie rodzi się więcej dodatkowych pytań niż odpowiedzi. Jak to będzie wyglądać ostatecznie? Przekonamy się w połowie grudnia!

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Szymon Góraj

Szymon Góraj

Redaktor

O mnie:

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Ludzie w konwersacji:
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.