Daisy Ridley odpowiada na spekulacje związane z Rey!

I co nieco na temat kolejnej wielkiej niewiadomej Ostatniego Jedi. Daisy Ridley spotkała się z redakcją Good Mornig America, otrzymując dość prezycyjne pytanie: Czy Rey przejdzie na Ciemną Stronę Mocy?. Rzecz jasna, Rey nie dała jasne, oczywistej odpowiedzi.

Myślę, że w tym filmie linia pomiędzy złem a dobrem nie jest jasno wyznaczona. Rey stara się dowiedzieć nieco o sobie i o świecie, w którym żyje, a odpowiedzi okazują się nie być ani w pełni dobre, ani złe. Stara się na własną rękę dorosnąć i myślę, że dzięki temu zakończenie filmu – jakiekolwiek by nie było – jest bogatsze. To zawsze lepiej, gdy wynik nie zawsze jest taki, jak przewidziano…

I ponownie rodzi się więcej dodatkowych pytań niż odpowiedzi. Jak to będzie wyglądać ostatecznie? Przekonamy się w połowie grudnia!

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?

Dbamy o Państwa prywatność.

Państwa dane są u nas bezpieczne, a szczegółowe informacje w zakresie bezpieczeństwa danych osobowych w Movies Room mogą Państwo w każdej chwili uzyskać na stronie Dane Osobowe.

Administratorem danych jest Movies Room Tomasz Rewers z siedzibą w Tarnowskich Górach, ul. Radosna 23, 42-600. Państwa dane będą przetwarzane w zarejestrowania Państwa w portalu (art. 6 ust. 1 lit b) RODO), prowadzenia badań statystycznych w celu usprawnienia działania portalu (art. 6 ust. 1 lit f) RODO) a także kontaktu na życzenie osoby, w tym wysyłania treści informacyjnych oraz o charakterze handlowym, wyłącznie za Państwa zgodą (art. 6 ust. 1 lit a) RODO).

Dane osobowe będą przetwarzane do usunięcia przez Państwa konta na naszym portalu. Odbiorcą Państwa danych będą pracownicy administratora odpowiedzialni za kontakt oraz podmioty zewnętrzne świadczące dla nas usługi takie jak outsourcing usług księgowych oraz IT. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do udzielenia informacji. Przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych i do ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania danych osobowych lub do ich usunięcia oraz prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych. W przypadku naruszenia zasad przetwarzania danych, Wykonawcy przysługuje prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Zrozumiałem/-am