Daisy Ridley odpowiada na spekulacje związane z Rey!

I co nieco na temat kolejnej wielkiej niewiadomej Ostatniego Jedi. Daisy Ridley spotkała się z redakcją Good Mornig America, otrzymując dość prezycyjne pytanie: Czy Rey przejdzie na Ciemną Stronę Mocy?. Rzecz jasna, Rey nie dała jasne, oczywistej odpowiedzi.

Myślę, że w tym filmie linia pomiędzy złem a dobrem nie jest jasno wyznaczona. Rey stara się dowiedzieć nieco o sobie i o świecie, w którym żyje, a odpowiedzi okazują się nie być ani w pełni dobre, ani złe. Stara się na własną rękę dorosnąć i myślę, że dzięki temu zakończenie filmu – jakiekolwiek by nie było – jest bogatsze. To zawsze lepiej, gdy wynik nie zawsze jest taki, jak przewidziano…

I ponownie rodzi się więcej dodatkowych pytań niż odpowiedzi. Jak to będzie wyglądać ostatecznie? Przekonamy się w połowie grudnia!

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?