• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Po klęsce, jaką w ogólnym rozrachunku poniosła Liga Sprawiedliwości, Warner Bros. poszukuje wyjścia z tej sytuacji na prostą. Nie wiadomo, czy solowy film o Batgirl zaistnieje w najbliższym czasie - tym bardziej ze znajdującym się w niełasce Jossem Whedonem - inne projekty również nie są takie pewne, jak jeszcze zaledwie kilka tygodni temu. Wymowne jest to, że najmniej krytykowaną sceną filmu jest... jego scena po napisach.

Twórcy DCEU uznali jednak najwyraźniej, że lepszy rydz niż nic i mają zadbać o lepszy rozwój tzw. Legion of Doom (tłumaczonego w Polsce jako Legion zagłady). Przynajmniej wedle tego, co nam donosi El Fanboy:

Pracują nad czymś fajnym na SDCC [San Diego Comic Con] 18, ma to być związane bezpośrednio z LOD. Chcą zbudować odpowiedni pęd dla drużyny. Prawdopodobnie będzie o tym cicho na froncie DC aż do pierwszych zapowiedzi Aquamana, potem można się spodziewać kolejnych nowinek.

fot. materiały prasowe

Cóż, nie ma co ukrywać, że bądź co bądź byłby to jakiś powiew świeżości, a wprowadzanie do uniwersum takich postaci jak Deathstroke czy Black Manta (przypuszczalnie po Aquamanie) wydaje się być rozsądnym posunięciem. Oby tylko nie skończyło się to tak, jak w przypadku wydającego się być samograjem Suicide Squad...

Źródło: screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Szymon Góraj

Szymon Góraj

Redaktor

O mnie:

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Ludzie w konwersacji:
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.
  • Ten komentarz jest nie opublikowany
    Paragelia · 4 miesięcy temu
    WB niech przestanie się wpie****ać to może jakoś te filmy im wyjdą aaa no i niech się pozbędą Snydera bo koleś tylko szkodzi temu uniwersum

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.