• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

 

Wytwórnia Sony Pictures wreszcie zaprezentowała materiał wideo promujący najnowszy film Ridleya Scotta pt. Wszystkie pieniądze świata, w którym po raz pierwszy możemy zobaczyć Christophera Plummera zastępującego Kevina Spaceya w roli miliardera, Jeana Paula Getty'ego. Spot telewizyjny oraz zwiastun znajdziecie poniżej.

Zobacz również: Wszystkie pieniądze świata - pierwszy zwiastun nowego filmu Ridleya Scotta

Opis dystrybutora (kino): Miliarder Jean Paul Getty jest znany z nieustępliwego charakteru i skąpstwa. Gdy grupa nieznanych sprawców porywa jego ukochanego wnuka i żąda wielomilionowego okupu, Getty odmawia zapłacenia choćby dolara. Zrozpaczona matka porwanego – Gail robi wszystko, by skłonić teścia do zmiany zdania, ale bez skutku. Czas ucieka, a porywacze zaczynają tracić cierpliwość. Życie chłopca wisi na włosku i nic nie wskazuje na to, że uda się jeszcze zapobiec tragedii. Wtedy do drzwi Gail puka tajemniczy mężczyzna twierdząc, że jest wysłannikiem Jean Paula Getty’ego, specjalizującym się w sprawach nie do rozwiązania…

Wyreżyserowany przez Ridley'a Scotta (Gladiator) na podstawie scenariusza Davida Scarpa dramat, oparty został na książce spod pióra Johna Pearsona.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia - Sony Pictures

 

Wiesz, co z tym zrobić


Aleksandra Czekaj

Aleksandra Czekaj

Redaktor

O mnie:

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, The Wire, Buffy.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.