• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Na Youtube pojawił się oficjalny teaser filmu fantasy Pół Wieku Poezji Później (tytuł miedzynarodowy Alzur's Legacy) Jest to fanowska produkcja, która osadzona jest w świecie wykreowanym przez Andrzeja Sapkowskiego w powieściowej sadze o Wiedźminie. Ogłoszono również datę premiery.

Film ma trwać 55 minut i przedstawi następującą historię: 

Ćwierć wieku po pogromie rivijskim (ostatnich wydarzeniach z Sagi) zostaje zaatakowane Kaer Morhen, stare siedliszcze wiedźminów z cechu Wilka. Napaści przewodzi potężny wojownik – Agaius. Parę lat później z Aretuzy, świeżo odbudowanej szkoły czarodziejek, ucieka Ornella, podejrzewana o odnalezienie legendarnej Księgi Alzura. W pościg za renegatką rusza Triss Merigold. Z pomocą ma jej przyjść stary bard Jaskier, jego bękarci syn, Julian oraz poszukujący zemsty Lambert, ostatni zabójca potworów.

Pół wieku poezji później Alzurs legacy wiedźmin triss jaskiej obsada zdjęciefot. kolaż/youtube

Zobacz również: Czesi stworzyli świetną fanowską krótkometrażówkę o Wiedźminie

Za reżyserię Pół Wieku Poezji Później odpowiada Jakub Nurzyński. W roli wiedźmina Lamberta wystąpi Mariusz Drężek. W obsadzie znaleźli się także Zbigniew Zamachowski, który powtorzy rolę Jaskra z filmu i serialu z 2001 roku, Magdalena Różańska (Dziewczyna z szafy) wcielająca się w Triss Merigold oraz Kamila Kamińska (Najlepszy) .

Premiera odbędzie się 21 czerwca 2018 roku na Youtube.

Źródło: youtube.com / ilustracja wprowadzenia: kadr z trailera(youtube)

 

Wiesz, co z tym zrobić


Konrad Stawiński

Konrad Stawiński

Dziennikarz

O mnie:

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: [email protected]


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Ludzie w konwersacji:
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.