• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Ekranizacja bestsellerowej książki dla młodzieży i Katherine Langford (czyli nie kto inny jak Hannah Baker) na ekranie. Brzmi znajomo? Nie bójcie się jednak, to jeszcze nie czas na zwiastun drugiego sezonu kochanych/nienawidzonych (niepotrzebne skreślić) przez Was 13 powodów. Tym razem mówimy o młodzieżowym romansidle z wątkami LGBT, zatytułowanym Love, Simon. Właśnie do sieci trafił jego zwiastun. Możecie zobaczyć go poniżej:

Zobacz również: Hannah Baker wciąż żyje? Tak głosi jedna z fanowskich teorii!

Simon vs. The Homo Sapiens Agenda, tak nazywa się powieść autorstwa Becky Albertalli, której adaptacją jest wymieniony wyżej film. Opowie historię 17-letniego Simona, który jest gejem, jednak nie ma pojęcia jak na jego orientację zareaguje środowisko. Jakby tego było mało, zaczyna darzyć uczuciem swojego kolegę z klasy.

Za produkcję filmu opowiadają Ci sami ludzie, którzy dali światu inną bardzo popularną ekranizację młodzieżowej powieść, czyli Gwiazd naszych wina. Reżyserem obrazu jest Greg Berlanti, czyli jeden z producentów seriali takich jak Riverdale, Flash czy DC Legends of Tomorrow. Amerykańska premiera filmu jest zaplanowana na marzec przyszłego roku.

źródło: 20th Century Fox / ilustracja wprowadzenia: kadr z trailera

 

 

Wiesz, co z tym zrobić


Łukasz Kołakowski

Łukasz Kołakowski

Dziennikarz

O mnie:

Z zawodu publicysta. W redakcji Movies Room recenzuje filmy już od 2015 roku. Uwielbia produkcje Pixara, "Wesele" Smarzowskiego i Breaking Bad. Kontakt pod [email protected] Twitter: xkolek1


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.