• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

 

Po emocjonującym zwiastunie Avengers: Wojny bez granic z pewnością niejedna osoba się zastanawia, co będzie z losem wielu postaci w uniwersum, które są już od dłuższego czasu i będzie trzeba się z nimi pożegnać. Bracia Russo utwierdzili nas jeszcze w przekonaniu, że czwarta część Avengers na pewno zakończy się niejednym zgonem.

Wiemy, kogo mamy uśmiercić, i to właściwie tyle. Nie sądzę, żeby Marvel miał jeszcze jakieś pomysły, co z nimi zrobić dalej. Na pewno nie mówimy o końcu każdej z postaci, ale kilku z nich. To bardzo skomplikowany proces, nie ma mowy o jednoznacznym zakończeniu.

James Gunn uważa z kolei, że śmierć jakichś fundamentalnych postaci jest niezbędnym czynnikiem mającym uwiarygodnić uniwersum.

To także część ewolucji. Nie można robić ciągle tych samych filmów. Jeśli Marvel chce przetrwać, musi tworzyć filmy także z innymi bohaterami.

fot. materiały prasowe

Kogo typujecie na kandydata do uśmiercenia w Avengers 4?

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Szymon Góraj

Szymon Góraj

Redaktor

O mnie:

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Ludzie w konwersacji:
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.