Paddington 2 – ulubieniec publiczności powraca wraz z nowym zwiastunem!

W sieci pojawił się niedawno zupełnie nowy zwiastun filmu Paddington 2. Znajdziecie go poniżej. Z kolei sam sequel skupi się na przedstawieniu widzom dalszych przygód tytułowego misia zagubionego na londyńskiej stacji Paddington. Zapraszamy do oglądania!

https://www.youtube.com/watch?v=sw7RElt-SvE

Zobacz również: Love, Simon – zobacz zwiastun nowej teen dramy z Katherine Langford z 13 powodów!

Opis dystrybutora (kino): Tym razem rezolutny niedźwiadek o nienagannych manierach i skłonności do wpadania w tarapaty trafi w złe towarzystwo. Pomyłkowo osadzony w areszcie wśród zepsutych do szpiku kości typów spod ciemnej gwiazdy, naiwny Paddington zrobi wszystko, by sprowadzić ich na dobrą drogę. A że siłę przekonywania ma wielką, rzecz może się udać. Każdy przecież chętnie przyjmie pomocną łapę, nawet jeśli jest nieco lepka od marmolady. Szczególnie jeśli futrzasty zada swe fundamentalne pytanie: Misia w sercu nie masz?! 

Reżyserem familijnego show jest Paul King, który nakręcił obraz na podstawie scenariusza własnego autorstwa, sporządzonego z pomocą Simona Farnaby’ego. Gwiazdami omawianej kontynuacji są: Hugh Bonneville, Sally Hawkins, Julie Walters, Jim Broadbent, Peter Capaldi, Madeleine Harris, Samuel Joslin, Hugh Grant, Brendan Gleeson, a także Ben Whishaw (podkłada głos za Paddingtona) i Imelda Staunton (podkłada głos za ciocię Lucy).

Paddington został oparty na międzynarodowej bestsellerowej serii uwielbianej przez tysiące dzieci na całym globie. Książki są dziełem brytyjskiego autora – Michaela Bonda. Seria sprzedała się w ponad 35 milionach egzemplarzy na całym świecie, a także została przetłumaczona na przeszło 40 języków.

Paddington 2 pojawi się w polskich kinach już 29 grudnia 2017 roku, co czyni go idealnym bożonarodzeniowym prezentem dla dziecka – warto rozważyć taką opcję, z pewnością wasze pociechy nie będą zawiedzione!

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia –  StudioCanal

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?