• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

 

Nowy rok przywita nas nową, polską komedią romantyczną zatytułowaną Narzeczony na niby, w której główne role grają Julia Kamińska i Piotr Stramowski. Produkcja wejdzie do kin 12 stycznia, a już dziś możecie podziwiać plakat promocyjny filmu, który znajdziecie poniżej.

narzeczony na nibyfot. materiały prasowe

Zobacz również: Gotowi na wszystko. Exterminator - zwiastun polskiej komedii

Opis dystrybutora (kino): Karina (Julia Kamińska) próbuje z całych sił stworzyć pierwszy (tym razem) szczęśliwy związek. Jedno nieprzewidziane zdarzenie i jedno kłamstewko zamieni jej uporządkowane życie w emocjonalny rollercoaster. Szybko okaże się, że każdy z bohaterów ma tak naprawdę coś do ukrycia. Gdy prawda wyjdzie na jaw, wszyscy będą musieli zrobić w końcu porządek w swoich związkach i w swoich sercach.

Oprócz wczesniej wspomnianych aktorów w filmie grają również: Sonia Bohosiewicz, Piotr Adamczyk, Tomasz Karolak, Mikołaj Roznerski, Barbara Kurdej-Szatan, Dorota Kolak.

Za kamerą stanął Bartosz Prokopowicz (Kochaj i tańcz, Dług), a scenariusz naspiały Katarzyna Sarnowska oraz Katarzyna Priwieziencew.

Źródło: mówiserwis/ Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Aleksandra Czekaj

Aleksandra Czekaj

Redaktor

O mnie:

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, The Wire, Buffy.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.