• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

W sieci zadebiutował nowy zwiastun dramatu pt.Thoroughbreds, czyli jednego z ostatnich filmów z udziałem zmarłego w zeszłym roku Antona Yelchina. Produkcja zadebiutuje w kinach w przyszłym roku. Trailer znajdziecie poniżej.

Zobacz również: Pitbull. Ostatni pies - mroczny klimat na nowych zdjęciach z filmu

Przyjaciółki z dzieciństwa - Lily and Amanda odnawiają swoją relację, gdy nieoczekiwanie spotykają się na przedmieściach Connecticut. Podczas wieloletniej rozłąki, pierwsza z dziewczyn stała się błyszczącą wśród otoczenia nastolatką, mogącą się pochwalić luksusowym internatem i niezłym stażem na swoim koncie, druga zaś odkryła w sobie ogromne pokłady ostrego dowcipu, jak również wykształciła szczególną postawę, a to wszystko niestety w procesie zostania społecznym wyrzutkiem. Mimo iż dawne przyjaciółki wydają się kompletnie różne, to obie znajdują nić porozumienia, jeśli chodzi o wspólną pogardę do uciążliwego ojczyma Lily, Marka. Podczas gry relacja zaczyna na nowo kwitnąć, dziewczyny powolutku wydobywają z siebie najbardziej destrukcyjne tendencje. Ich ambicje kierują bohaterki do wynajęcia lokalnego kanciarza, Tima, jak również wzięcia życia we własne ręce.

Olivia Cooke (Earl i ja, i umierająca dziewczyna) wciela się w Amandę, Anya Taylor-Joy (Split) zaś odgrywa w filmie Lily. Aktorkom na ekranie będzie towarzyszyć również zmarły jakiś czas Yelchin (W ciemność. Star Trek) w roli Tima.

Thoroughbreds pojawią się w amerykańskich kinach już 9 marca 2018 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia - Focus Features

 

Wiesz, co z tym zrobić


Aleksandra Czekaj

Aleksandra Czekaj

Redaktor

O mnie:

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, The Wire, Buffy.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.