• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Mamy nieco konkretnych informacji na temat premier produkcji ze studia Lionsgate. Oto one:

Przede wszystkim Hellboy Neila Marshalla (Gra o tron) . Z ważniejszych osób tytułową rolę zagra David Harbour (Stranger things); znany m.in. z Deadwood oraz Amerykańskich bogów Ian McShane - jego przybranego ojca profesoraTrevora Bruttenholma; Milla Jovovich wcieli się w czarny charakter o imieniu Blood Queen, zaś w Alice Monaghan wcieli się Sasha Lane (American Honey). Film zostanie wypuszczony 11 stycznia 2019 roku.

fot. materiały prasowe

Kin to z kolei kryminalny thriller z elementami lekkiego SF. Opowiada o byłym skazańcu (Jack Reynor), którego ściga żądny zemsty gangster (James Franco), prowadzący do tego do boju armię z innego świata. Wraz z adoptowanym bratem (Myles Truitt) zostają zmuszeni do ucieczki z potężną bronią u boku. Oprócz nich, zagra jeszcze Dennis Quaid i Zoe Kravitz. Widowisko datowane jest na 31 sierpnia 2018 roku.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Szymon Góraj

Szymon Góraj

Redaktor

O mnie:

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.