AdvertisementI, Tonya – Margot Robbie stawia czoła najtrudniejszemu krytykowi!

Wytwórnia Neon opublikowała właśnie nowy faragment filmu I, Tonya, w którym Margot Robbie staje oko w oko z własnym lustrzanym odbiciem. Zapraszamy do oglądania!

https://www.youtube.com/watch?time_continue=57&v=iY2NLPKpK1Q

Zobacz również: SMILF powróci z drugim sezonem!

 I, Tonya to biografia niesławnej łyżwiarki figurowej. W jej rolę wciela się popularna Margot Robbie.

Oparta na nieprawdopodobnych jednak prawdziwych wydarzeniach, produkcja I, Tonya jest mroczną komedią opowiadającą o amerykańskiej łyżwiarce figurowej – Tonyi Harding i jednym z najbardziej sensacyjnych skandali w historii sportu. Mimo iż wspomniana zawodniczka była pierwszą kobietą ze Stanów Zjednoczonych, której udało się wykonać potrójny axel podczas rywalizacji, to jej dziedzictwo zostało jednoznacznie zaprzepaszczone przez powiązanie bohaterki z niesławnym, bardzo źle obmyślonym i jeszcze gorzej wykonanym atakiem na jej olimpijską konkurentkę – Nancy Kerrigan w 1994 roku.

Obsada sportowego widowiska składa się z następujących osób: Margot Robbie – Tonya Harding, Sebastian Stan – były mąż łyżwiarki, Jeff Gillooly, Allison Janney – matka bohaterki, a także LaVona Golden, Paul Walter Hauser, Julianne Nicholson, Bobby Cannavale i Mckenna Grace.

Film wyreżyserował Craig Gillespie (Czas próbyRamię za milion dolarów) na podstawie scenariusza Stevena Rogersa (P.S. Kocham cię). I, Tonya trafi na ekrany amerykańskich kin już 8 grudnia 2017 roku.

Źródło: ComingSoon.net  Ilustracja wprowadzenia – Neon

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?