• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

 

Portal The Hollywood Reporter właśnie poinformował, że reżyser James Mangold wszedł na podkład projektu Crenshaw, czyli długometrażowego filmu fabularnego będącego adaptacją przebojowej książki dla dzieci spod pióra Katherine Applegate. Twórca oczywiście stanie za obiektywem kamery. Sam Crenshaw rozwijany jest przez wytwórnię 20th Century Fox. Produkcją projektu zajmie się Kickstart Productions.

73bf17b112b461e7bd78689208988e82Fot.: Harper Collins Publ. Uk

Zobacz również: Fear the Walking Dead - Maggie Grace w obsadzie serialu!

Według początkowych założeń, omawiany film ma być obrazem live-action. Oficjalny opis książki, na której podstawie powstaje omawiany projekt, jest następujący:

Jackson i jego rodzina przechodzą przez ciężki dla nich okres. Mają niewystarczającą ilość pieniędzy na czynsz oraz za mało na odpowiednią ilość żywności. Rodzice chłopaka, jego młodsza siostra, wspólny pies oraz on sam być może niedługo, będą zmuszeni mieszkać w minivanie. Ponownie. Crenshaw jest kotem. Dużym. Szczerym. Wyimaginowanym. On powrócił do życia Jacksona, aby mu pomóc. Jednakże, czy wyimaginowany przyjaciel zdoła uratować rodzinę chłopca przed utratą całego dorobku? Kochana przez dzieci autorka Katherine Applegate udowadnia w zupełnie nieoczekiwane sposoby, że przyjaciele są niezwykle istotni, bez względu na fakt, czy są prawdziwy czy wyimaginowani.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia - Ben Rothstein; Marvel; Twentieth Century Fox

 

Wiesz, co z tym zrobić


Bartosz Kęprowski

Bartosz Kęprowski

Redaktor

O mnie:

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas

Multikino rodzina 1200x200

 


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.