• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Początek miesiąca zaczynam piątkiem, a jak wieczór to i trzeba coś obejrzeć. Nie macie pojęcia, co dobrego leci w telewizji? Przychodzimy z odsieczą i sugestiami, które jak zwykle rozszerzamy czymś dodatkowym, a tym razem jest to ShowMax.

Pitch Black (2000)

23:00 TV 4

Science - Fiction, USA, 109 min

Reżyseria: David Twohy

Obsada: Vin Diesel, Radha Mitchell, Cole Hauser

Opis dystrybutora: Uszkodzony statek kosmiczny przewożący skazańców jest zmuszony do awaryjnego lądowania. Kilka osób uchodzi cało z katastrofy. Wkrótce nieznane drapieżne istoty zaczynają polować na rozbitków.


LUCY (2014)

23:15 TVN FABUŁA

Science - Fiction, USA, Francja 89 min

Reżyseria: Luc Besson

Obsada: Scarlett Johansson, Morgan Freeman, Marc Shmuger

Opis dystrybutora: Mieszkająca na Tajwanie studentka staje się zakładniczką dilera narkotyków. Gdy umieszczony w brzuchu dziewczyny narkotyk przenika do organizmu, jej mózg ulega gwałtownym przemianom.


Piraci z Karaibów: Klątwa czarnej perły (2003)

20:00 TVN

Przygodowy, USA, 143 min

Reżyseria: Gore Verbinski

Obsada: Johnny Depp, Orlando Bloom, Geoffrey Rush

Opis dystrybutora: W Port Royal odbywa się uroczystość nominowania kapitana Norringtona na komandora. W tym dniu Norrington pragnie też zdobyć rękę córki gubernatora. Na przeszkodzie jego planom staje szalony pirat.


Poszukiwany (1997)

22:20 TVN 7

Sensacyjny, USA, 130 min

Reżyseria: David Hogan

Obsada: Keenan Ivory Wayans, Jon Voight, Wolfgang Dodison

Opis dystrybutora: Sierżant marines James Dunn, niesłusznie oskarżony o zamordowanie przełożonego, zostaje ocalony od kary śmierci przez pułkownika Caseya. Ceną wolności jest służba w oddziałach specjalnych.


Ronin (1998)

SHOWMAX

Sensacyjny, USA, 121 min

Reżyseria: John Frankenheimer

Obsada: Robert De Niro, Jean Reno, Natascha McElhone

Opis dystrybutora: W świecie gdzie porzucono lojalność, a wierność i posłuszeństwo można kupić, pojawia się groźba nowego terroru - najemnicy i płatni zabójcy.
Zręczna intryga (Time) pierwszorzędna obsada (L.A.Daily News) z Robertem De Niro, Jeanem Reno i Jonathanem Prycem w rolach głównych i mistrzowska reżyseria godna ambitnych thrillerów (Roger Ebert, Chicago Sun-Times), sprawiają, że Ronin jest doskonałym, zaciętym widowiskiem (Rolling Stone) przepełnionym wartką akcją - (Gene Shalit,Today). Zimna wojna się skończyła, jednak nowy porządek świata sprzyja działalności tajnych grup płatnych zabójców - ich zdolności przetrwania, rozpoznania w terenie i ataku są legendą, a wynająć ich może każdy, kogo stać na zapłacenie niebotycznie wysokiej stawki. Tajemniczy klient zleca grupie najemników znanych jako Ronin kradzież poufnej teczki. To z pozoru błahe zadanie okazuje się śmiertelnie niebezpieczną misją. Pewna podziemna organizacja także próbuje zdobyć dokumenty oferując taką samą cenę. By wykonać robotę grupa wyrzutków pod dowództwem byłego agenta CIA znanego jako Sam (De Niro) jest zmuszona dokonać czegoś, co jeszcze nigdy nie miało miejsca - zaufać sobie nawzajem. Wspaniałe popisy kaskaderskie, ekscytujące pościgi samochodowe, sensacyjna intryga (Janet Maslin, The New York Times) sprawiają, że Ronin jest wybuchowym, pełnym akcji, spektaklem (Rolling Stone).

 

Wiesz, co z tym zrobić


Karol Riebandt

Karol Riebandt

Stały współpracownik

O mnie:

Człowiek, który ma milion pomysłów na minutę. Od najmłodszych lat fan mrocznego rycerza Gotham, a po godzinach, kiedy Batsygnał nie świeci nad miastem czyta, pisze i stara się zmienić świat w ciekawsze miejsce.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.