• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

 

Dziewiąty film Quentina Tarantino doczekał się teraz oficjalnej daty premiery. Jest nią 9 sierpnia 2019 roku, czyli dokładnie 50 rocznica morderstwa Sharon Tate z rąk Rodziny Charlesa Mansona. Film ma opowiedzieć historię sławnego za sprawą pewnego serialu aktora, któremu marzy się wystąpienie na wielkim ekranie. Pomóc ma w tym jego przyjaciel i jednocześnie etatowy dubler. Wątek zabójstwa Sharon Tate ma być jedynie tłem dla głównego wątku rozgrywającego się na przełomie lat 60. i 70. w Los Angeles.

TarantinoFot. Jerod Harris

W dwóch głównych rolach męskich, Tarantino wypatruje Leonarda DiCaprio, Toma Cruise'a lub Brada Pitta. Niewykluczone, ze w filmie pojawią się również Margot Robbie, prawdopodobnie w roli Sharon Tate oraz Samuel L. Jackson. Zdjecia do dziewiątego filmu Quentina mają ruszyć w przyszłym roku, a premiera zaplanowana jest na 2019 rok. Za produkcję odpowiada David Heyman wraz ze studiem Sony Pictures. Budżet filmu wynieść ma około 100 milionów. 

Źródło: deadline.com / Ilustracja wprowadzenia: Paul Zimmerman 

 

Wiesz, co z tym zrobić


Dominik Dudek

Dominik Dudek

Redaktor

O mnie:

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War. Kontakt: [email protected]


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.