• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Zdjęcia do wyczekiwanej przez fanów muzyki na całym świecie biografii legendarnego zespołu Queen zostały wstrzymane! Odpowiedzialne za projekt studio 20th Century Fox ogłosiło, że zdjęcia do filmu zostały wstrzymane przez działanie "siły wyższej". Jak informuje The Hollywood Reporter, tą siłą wyższą jest niespodziewana nieobecność na planie reżysera projektu, Bryana Singera. Nie wstawił się on na miejsce po przerwie świątecznej związanej z obchodami Świąt Dziękczynienia. Dodatkowo na twitterze zniknął profil reżysera oraz okazuje się, że miał on również w zwyczaju często spóźniać się "do pracy", przez co studio rozważało jego zastąpienie inną osobą. Przedstawiciel Singera w oświadczeniu dla BBC wyjaśnił jednak, że ta nieobecność wynikła z problemów zdrowotnych w rodzinie reżysera, który liczy na to, że wkrótce wróci na plan. 

Fot. reddit.com

Film o tytule Bohemian Rhapsody ma trafić do kin 25 grudnia 2018 roku. Nie wiemy na ten czas, czy przerwa znacząco wpłynię na opoźnienie tej daty, We frontmana Queen, Freddy'ego Mercurego wcieli się znany z Mr. Robot Rami Malek. W rolach pozostałych członków zespołu wystąpią Ben Hardy, Gwilym Lee oraz Joe Mazello. W obsadzie ponadto zobaczymy Aidana Gillena, Toma Hollandera oraz Aaron McCuskera. Scenarzystą produkcji jest Anthony McCarten, który napisał skrypt do Teorii Wszystkiego.

Źródło: THR / Ilustracja wprowadzenia: ew.com

 

Wiesz, co z tym zrobić


Dominik Dudek

Dominik Dudek

Redaktor

O mnie:

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War. Kontakt: [email protected]


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.