• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Obecnie Warner Bros. wraz z J.K. Rowling są zajęci produkcją kolejnej części z cyklu Fantastycznych zwierząt, która tym razem opowiedzieć ma o wielkiej wojnie czarodziejów wywołanej przez czarnoksiężnika, Grindelwalda. Jak wiemy rozgrywa się ona kilkadziesiąt lat przed narodzinami Chłopca który, przeżył. A przecież przeżył starcie z samym Lordem Voldemortem, czyli Tym, którego Imienia się nie wymawia w świecie czarodziejów. Ten właśnie złoczyńca stał się obiektem fascynacji fanów, którzy postanowili wziąć sprawy w swoje ręce i przybliżyć nam jego nieoficjalną historię. Nie jeden potteromaniak zastanawiał się przecież, co działo się przed narodzinami Lorda Voldemorta i przed jego pierwszym upadkiem? Być może odpowiedzi na te pytania poznamy w owej fanowskiej produkcji zatytułowanej Voldemort: Origins of the Heir, która trafi na YouTube'a 13 stycznia 2018 roku. Tymczasem, sprawdźcie jego nowy zwiastun:

Film wyreżyserował Gianmaria Pezzato, a za produkcję odpowiedzialny jest Stefano Prestia. Voldemort: Origins of the Heir będzie opowiadał o czarownicy Grishy Mc Laggen, rozwiązującej zagadkę śmierci Chefsiby Smith, znanej z książek o młodym czarodzieju posiadaczki pucharu Helgi Hufflepuff. Podejrzenie Grishy pada na młodego i zdolnego absolwenta Hogwartu, Toma Marvolo Riddle'a. Projekt ten we wczesnych stadiach powstawania miał nieco pod górkę, gdyż studio Warner Bros. próbowało powstrzymać twórców przed jego stworzeniem. Studiu Tryangle udało się jednak otrzymać pozwolenie od posiadającego prawa do dzieł Rowling giganta filmowego i przy wsparciu fanów z całego świata i akcji crowdfundingowej, poznamy origin story samego Voldemorta już za półtora miesiąca!

Źródło: wegotthiscovered.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Dominik Dudek

Dominik Dudek

Redaktor

O mnie:

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War. Kontakt: [email protected]


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.