• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Wygląda na to, że Marvel Studios znalazło sposób jak zachęcić nasze niechętne do kina superbohaterskiego połówki do pójścia do kina na "takie głupoty", "takie bajki". Nie gadajcie, na pewno ktoś z Was zapewne usłyszał podobne słowa od wybranki/ka (niepotrzebne skreślić), który/a nie podziela Waszego zamiłowania kinem superhero. Być może w końcu to się zmieni, gdyż wedle najnowszych plotek kontynuacja Ant-Mana ma się całkiem różnić od swoich poprzedników z uniwersum. Podobno opisywana jest jako komedia romantyczna, co w MCU byłoby nowością. Studio jeszcze nie potwierdziło tych pogłosek, więc pasuje nam czekać na oficjalne oświadczenie w tej sprawie. 

W sequelu ponownie pojawią się: Paul Rudd (Scott Lang), Evangeline Lily (Hope Pym), Michael Douglas (Dr. Hank Pym), Michael Pena (Luis), David Dastmalchian (Kurt) i T.I. (Dave). Nowymi twarzami będą: Michelle Pfaiffer jako Janet Van Dyke, Laurence Fishbourne - Bill Foster aka Goliath, Walton Goggins (Nienawistna ósemka) - Sonny Burch, Hannah John-Kamen (Killjoys) - Ghost, Randall Park (Wykolejona) - Jimmy Woo.

Ponadto na stanowisku reżysera po raz drugi osadzono Peytona Reeda. Z kolei scenariusz do filmu Ant-Man and the Wasp sporządzili Andrew Barrer i Gabriel Ferrari na podstawie historii dostarczonej przez laureata Nagrody Akademii Filmowej, Adama McKaya (Big Short) i wspomnianego wcześniej Paula Rudda. 

Ant-Man and the Wasp pojawi się na ekranach polskich kin 6 lipca 2018 roku.

Źródło: wegotthiscovered.com Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe 

 

Wiesz, co z tym zrobić


Dominik Dudek

Dominik Dudek

Redaktor

O mnie:

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War. Kontakt: [email protected]


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.